Realizácia modernej kúpeľne

Realizácia modernej kúpeľne vždy pre nás predstavuje príjemnú výzvu do ktorej sa s radosťou vždy pustíme. Detaily vždy hovoria za všetko, preto kladieme dôraz aj na ten najmenší detail a zdanlivo zanedbateľné maličkosti.

Realizácia modernej kúpeľne sme vykonali v novostavbe v lukratívnej časti v Trnave. Cieľom našej práce bola realizácia dvoch netradičných moderných kúpelien. V prvej kúpeľne sme realizovali aj sprchový kút s odtokovým žľabom aj vaňu, ktorá bola po celej šírke kúpeľne pri ktorej sa nachádzalo obrovské okno. V tejto kúpeľne nebol použitý žiadny obklad  len kameninová dlažba o rozmere 120 x 60 cm a hrúbke 1 cm, ktorou bola obložená vaňa a podlaha.

V druhej kúpeľne sme zrealizovali len sprchový kút s odtokovým žľabom. Obklad ktorý sme použili na dve steny sprchového kúta bol netradične žltej farby o rozmere 20 x 5 cm a hrúbke 0,7 cm. Bočná stena a podlaha bola z kameninového materiálu o rozmere 60 x 20 cm a hrúbke 1 cm.Kombinácia týchto dvoch farieb predstavuje elegantnosť a nalaďuje príjemnú atmosféru

Obe kúpeľne predstavujú jedinečnosť sú praktické, dostatočne osvetlené, vynikajúce na údržbu a poskytujú optimálne riešenia pre všetko čo od kúpeľne možno očakávať.