Renovácia schodov

Renovácia schodov bola realizovaná na rodinnom dome v Šintave v Trnavskom kraji. Schody boli zle vyspádované a odizolované. Pri väčšom množstve vody časť presakovala, čo spôsobovalo neustále opadávanie omietky  a hnitie z vnútornej strany a to bolo dôvodom rekonštrukcie.

Renovácia schodov  pozostávala s kompletným odstránením mramoru ktorým boli schody lepené a bolo nutné schody opraviť, očistiť a odizolovať. Na nové schody sme použili gresovú mrazuvzdornú dlažbu o  rozmere 60 x 30 cm a hrúbky 1 cm.  Použitá dlažba má vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým je pre exteriér domu ako terasy, schody najvhodnejšia.

Čo ponúkame:

Realizujeme obkladačské práce všetkých druhov bytových (kúpeľne, kuchyne, obývačky, chodby, spálne, toalety, predsiene) a nebytových priestorov (haly, schodiská, balkóny, garáže, pivnice) v interiéroch a exteriéroch.

Pracujeme zo všetkými materiálmi či už s keramickými, sklenenými, kamennými, drevenými, kovovými, alebo plastovými, rôznych  rozmerov, typov, druhov, štruktúr,  hrúbok a farieb.

 

Exteriérové dlažby sa používajú na terasy, balkóny, obkladanie múrikov, soklov a vonkajšie schody. Dlažba do exteriéru má zvýšenú odolnosť, oteruvzdornosť a schopnosť odolávať povrchovému zaťaženiu , je mrazuvzdorná, protišmyková, stálofarebná a ľahko sa čistí.  Exteriérové dlažby sú celoročne vystavované meniacim sa poveternostným podmienkam a teplotným výkonom. Preto musí byť maximálne funkčná a odolná aby si zachovala svoj vzhľad. 

V prípade záujmu ponúkame aj pestrú škálu profesionálnych upratovacích slúžieb.