Maliarske a natieračské práce

Maliarske a natieračské práce či už domu alebo bytu sú priam nočnou morou. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, vhodný výber farieb odohráva veľmi dôležitú úlohu pri vytváraný atmosféry miestnosti. Farby zohrávajú nielen estetickú ale aj významnú psychologickú úlohu. Z času na čas to zasiahne každú domácnosť, kde je potreba kompletné vymaľovanie bytu alebo domu. Maľovanie so sebou prináša radu rizík, ktoré sa ukážu až po vymaľovaní či už fľaky na stenách alebo rôzne stekance.

Čo ponúkame:

Ponúkame maliarske a natieračské práce ako:

  • maľovanie bytových a nebytových priestorov,
  • maľby biele, farebné, umývateľné,
  • stierkovanie,
  • nátery radiátorov, dverí, zárubní, kovových konštrukcií
  • nátery altánov, plotov, záhradného nábytku,
  • maľovanie fasády a nátery soklov,
  • hygienické nátery,
  • oškrabovanie starých omietok.

Pri maľovaní dbáme na to, aby bolo všetko dostatočne pozakrývané a tak bolo znečistenie čo najmenšie. Po ukončení práce si všetko poupratujeme. V prípade záujmu poskytujeme  aj profesionálne upratovacie služby.

 

V prípade ak zvažujete že si pôjdete kúpiť materiál na maľovanie sami, radi by sme všetkým domácim majstrom poradili dve základné veci:

Za prvé, nekupujte si najlacnejšie maliarske sety (nádoba na farbu + divné valce, prípadne štetce). Zbytočne sa budete stresovať a rozčuľovať, takže si radšej doplaťte viacej a sami zistíte že ste urobili len dobre.

Za druhé je samotná farba. Nikdy nemaľujte úplne najlacnejšou farbou, aká sa dá na trhu kúpiť. Ak myslíte, že výborne, kúpil som 40 kg vedro bielej farby za 13€, má to svoj dôvod, prečo je tak veľmi lacná. Kvôli ušetreným pár eur na jednom vedre farby Vám vôbec nestojí za čakajúce problémy a v konečnom dôsledku zaplatíte oveľa viacej pretože nebudete s farbou spokojný a tak kúpite inú teda kvalitnejšiu a bude potrebné spraviť opravu napáchaných škôd.

Preto odporúčame nakupovať materiál len v kvalifikovaných predajniach ako Farby-laky, kde majú všetky potrebné pracovné náradie a dokonca lacnejšie ako napríklad v hobby marketoch.

 

V prípade záujmu ponúkame aj pestrú škálu profesionálnych upratovacích slúžieb