Realizácia obkladov a dlažieb

Realizácia obkladov a dlažieb bola prevedená v novom rodinnom dome v Dolnej strede v Trnavskom kraji.  Cieľom bola realizácia obkladov a dlažieb v dvoch kúpeľniach v toalete, pokládka dlažby v technickej miestnosti, na chodbe, v komore  a pod schodami. V prvej  kúpeľni sme realizovali  sprchový kút s odtokovým žľabom a v druhej iba vaňu.  Majitelia si zvolili kombináciu bielej farby spolu s imitáciou dreva, ktoré nielen výborne vypadajú ale sú veľmi praktické a sú nenáročné na údržbu.

 

 

Použitý materiál:

materiál 1

Dlažba Emil 20 Twenty industrial 20 x 120 cm mat 542W1R. Kvalitná dlažba v imitácií dreva o rozmere 20 x 120 cm a hrúbke 1 cm. Je vhodná do interiérov a exteriérov. Jedná sa o mrazuvzdornú, gresovú a retifikovanú dlažbu, je vhodná aj ako obklad na stenu.

materiál 2

Obklad Rako Unicolor biela 20 x 60 cm mat WAAVE 104 – je to biely glazovaný keramický obklad o rozmeroch 20 x 60 cm a hrúbke 1 cm. Obklad je vhodný kombinovať s rôznymi typmi iných dlažieb ale aj samostatné. Odporúčaná kombinácia s imitáciou dreva.

materiál 3

Dlažba Porcelaingres Just Grey super white 60 x 60 cm mat X600120. Jedná sa o mrazuvzdornú dlažbu bielej farby o rozmere 59,6 x 59,6 cm a hrúbke 1 cm s matným povrchom. Má vysokú odolnosť proti opotrebeniu preto je vhodná do interiéru ale aj exteriéru.

 

materiál 4

Dlažba Geotiles Manises vintage negro 60,8 x 60,8 cm mat VINTAGE G1NE- Je mrazuvzdorná čiernej farby patch work dizajne o rozmere 60,8 x 60,8 cm a hrúbke 9,5 cm.s matným povrchom.

materiál 5

Dlažba Rako Golem béžová 45 x 45 cm mat DAK44649. Mrazuvzdorná a retifikovaná dlažba v béžovej farbe o rozmere 45 x 45 cm a hrúbke 1 cm s matným povrchom. Dlažba má vysokú odolnosť proti opotrebeniu a je vhodná aj do exteriéru.

 

Čo ponúkame:

Realizujeme obkladačské práce všetkých druhov bytových (kúpeľne, kuchyne, obývačky, chodby, spálne, toalety, predsiene) a nebytových priestorov (haly, schodiská, balkóny, garáže, pivnice) v interiéroch a exteriéroch.

Pracujeme zo všetkými materiálmi či už s keramickými, sklenenými, kamennými, drevenými, kovovými, alebo plastovými, rôznych  rozmerov, typov, druhov, štruktúr,  hrúbok a farieb.

Špecializujeme sa hlavne na kúpeľne a WC všetkých druhov a rozmerov podľa požiadaviek zákazníka. Vždy riešime všetky detaily a možné skryté vady.

V prípade záujmu ponúkame aj pestrú škálu profesionálnych upratovacích slúžieb