Pokládka mrazuvzdornej dlažby na terase

Pokládka mrazuvzdornej dlažby na terase bola prevedená v Nitrianskom kraji v Dlhej nad Váhom na novom rodinnom dome.

Cieľom našej práce bola nielen pokládka mrazuvzdornej dlažby na terase (16m2) ale aj nalepenie umelého kamenného obkladu na dve steny (7m2) spolu s natiahnutým fasády. Pri lepení nielen dlažby, ale aj iného materiálu v exteriéri je veľmi dôležité použiť  vhodný materiál aby vydržal rôzne poveternostné podmienky. Pred samotnou kúpou dlažby je  dôležité informovať sa s predajcami  o vhodnosti použitia najmä v exteriéri aby nevznikli rôzne problémy. (minimálna hrúbka dlažby v exteriéri je 1 cm).

Vonkajšia dlažba Rako Quarzit  spolu s umelým kameňom Nepal 3 je nielen praktická, ale výborne vypadá a  privodí príjemnú atmosféru  a je ľahká na údržbu.

 

Použitý materiál:

materiál 1 – Rako 45 x 45 DAA44738 QUARZIT matt.

Mrazuvzdorná protišmyková dlažba v šedej farbe v imitácii kameňa o rozmere 44,8 x 44,8 cm a hrúbke 10 cm s matným povrchom.  Vhodná do interiéru a exteriéru. Séria Quarzit poskytuje širokú škálu produktov s ľahkou údržbou a jemným reliefovaným.

materiál 2 – kamenný obklad z umelého kameňa Nepal 3

Obklad Nepal, to je prírodná krása ukrytá v modernej podobe. Hlboko vyrezávané, ľahké, odolné voči vlhkosti, mrazu a poškodeniam. Obklady očaria každého presnosťou ručnej práce a nevyditeľnými hranami na hotovom povrchu. Obklad z umelého kameňa dodá interiéru a exteriéru individuálny charakter Jeho použitie na jednotlivých stenách alebo niektorých častiach priestoru v nich vytvára prírodnú atmosféru. Obklady sú vyrábané s dôrazom na tie najmenšie detaily. Široká paleta výrobkov, rôznorodosť farieb, tvarov a textúr umožní vytvoriť zriedkavú hru svetla a tieňa v každej miestnosti a doplniť štýl interiéru a priestor okolo domu.

 

Čo ponúkame:

Realizujeme obkladačské práce všetkých druhov bytových (kúpeľne, kuchyne, obývačky, chodby, spálne, toalety, predsiene) a nebytových priestorov (haly, schodiská, balkóny, garáže, pivnice) v interiéroch a exteriéroch.

Pracujeme zo všetkými dostupnými materiálmi. Pracujeme s keramickými, sklenenými, kamennými, drevenými, kovovými, alebo plastovými, rôznych  rozmerov, typov, druhov, štruktúr,  hrúbok a farieb.

Špecializujeme sa hlavne na kúpeľne a WC všetkých druhov a rozmerov podľa požiadaviek zákazníka. Vždy riešime všetky detaily a možné skryté vady.

V prípade záujmu ponúkame aj pestrú škálu profesionálnych upratovacích slúžieb