Realizácia zámkovej dlažby

Realizácia zámkovej dlažby a pokládka mrazuvzdornej dlažby na schody bola urobené  v exteriéri okolo novostavby rodinného domu v Trnavskom kraji. Zámková dlažba predstavuje v súčasnej dobe veľmi atraktívnu voľbu pre aj pre bežné domácnosti. Má veľmi široké uplatnenie, najčastejšie sa používa okolo rodinných domov, parkoviskách, na terasu, okolo bazénov, záhradných domčekov.

Použitý materiál zámkovej dlažby – betónová prefabrikovaná dlaždica Granada o rozmere 40 x 80 x 80 cm sivej farby. Túto dlažbu charakterizujú veľké formáty s hladkým rovným povrchom. Je ideálna na terasy, chodníky, podesty, ale aj na verejné priestranstvá ako sú pešie zóny, námestia, promenády. Efektná je aj pri rôznych detailných úpravách v podobe nášľapných platní kombinovaných s okrasným kameňom. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek spôsob realizácie, táto dlažba v každom priestore zaručene vytvorí výnimočnú atmosféru. Keďže zámková dlažba je dostatočne veľká a hrubá nie je potreba vytvárať okolo nej obrubníky. 

 

Na pokládku schodov sme použili mrazuvzdornú, retifikovanú a protišmikovú dlažbu značky RAKO v hnedej farbe v cotto dizajne o rozměru 44,5×44,5 cm a hrúbke 10 mm s matným povrchom. Dlažba je vhodná nielen do interiéru ale aj do exteriéru. Výrobca ju poskytuje s veľkými rozdielmi v odtieni farieb, štruktúry povrchu a kresby. Vhodné do kuchyne, kancelárií.

Čo ponúkame:

Realizujeme obkladačské práce všetkých druhov bytových (kúpeľne, kuchyne, obývačky, chodby, spálne, toalety, predsiene) a nebytových priestorov (haly, schodiská, balkóny, garáže, pivnice) v interiéroch a exteriéroch.

Pracujeme zo všetkými materiálmi či už s keramickými, sklenenými, kamennými, drevenými, kovovými, alebo plastovými, rôznych  rozmerov, typov, druhov, štruktúr,  hrúbok a farieb.

Špecializujeme sa hlavne na kúpeľne a WC všetkých druhov a rozmerov podľa požiadaviek zákazníka. Vždy riešime všetky detaily a možné skryté vady.

V prípade záujmu ponúkame aj pestrú škálu profesionálnych upratovacích slúžieb