Realizácia okrasného plotu Metropol

Realizácia okrasného plotu Metropol prebehla v Nitrianskom kraji v meste Dlhá nad Váhom. Okrasný plot bol dlhý 14 metrov a vysoký  1,6 metra, kde veľmi pekne zvýraznil nový rodinný dom. Betónové tvárnice Metropol od výrobcu City Stone Design sú mrazuvzdorné, pevné  a odolné voči klimatickým podmienkam.  Betónové tvárnice s ktorými sme pracovali mali rozmery 40 x 20 x 10 cm a 20 x 20 x 10 cm a boli v peknej sivej farby.

Čo ponúkame:

Ponúkame celkovú realizáciu výstavby okrasných plotov či už z klasických debniácich tvárnic – DT, z plotových alebo murovaných tvárnic. Okrasné ploty môžu byť  z rôznym povrchom buď z hladkých, ako realizácia okrasného plotu Metropol, alebo štiepaných, klasických, prefabrikovaných, otĺkaných, skosených tvárníc, z jednej alebo oboch strán.

Realizujeme okrasné ploty rôznej veľkosti, výšky a v rôznych farebných prevedeniach podľa požiadaviek zákazníka. V prípade záujmu aj betónové či pletivové ploty.

 

Betónové tvárnice Metropol patrí medzi novinky ktorý city Stone Design ponúka a vďaka svojmu elegantnému a decentnému dizajnu je možné  jeho využitie do akéhokoľvek prostredia a to nielen k moderným rodinným domom ale aj na chate a vidieku.

Okrasný plot Metropol tvorí ucelený systém zalievaných tvaroviek na stavbu plotov, múrov, či alebo vyvýšených záhonov. Univerzálne tvarovky sú vrobené z pestrého vibrovaného betónu disponujú hladkými stenami a drobnými fazetami po obvode pohľadových strán. Vďaka dutinám pre zalievanie betónovou zmesou a možnosťou uloženia výstuže sa jedná o veľmi jemný systém, ktorý vďaka fazetám vytvára dojem klasického múru so špárami. Tvárnice s fazetami a výškou 10 cm umožňujú stavať predovšetkým jednoduché zarovnané múriky bez stĺpov. Systém pero-drážka zabezpečuje vysokú konštrukčnú pevnosť Tvárnice sa poskytujú v rôznych farebných odtieňov ako sivá, biela, grafitová, granitová a latte.