Dekoračný obkladový kameň Omar ružový

Dekoračný obkladový kameň Omar ružový je imitácia prírodného kameňa farebný v celom priereze. Vhodný je na použite v interiéri, kde má vynikajúce výsledky, ale aj v exteriéri.

Lepenie dekoračného obkladového kameňa Omara ružového sme realizovali na rodinnom dome v Seredi v Trnavskom kraji. Obkladali sme obvodové steny domu spolu so stĺpikom pri vstupných dverách. Kameň má rozmer  5,7 až 3,7 cm širkou 4,5 cm hrúbku a  37,5 cm dĺžku. Vďaka tomu získal dom spolu so svetlou fasádou vynikajúci estetický vzhľad a odlíšil sa tak od jednotvárnosti celého domu. Kameň výborne ladil s oknami, vstupnými dverami, s terasou, s garážovou bránou, dokonca aj s fasádou. Vďaka svojej jedinečnosti a nevšednosti je ideálny na obvodové steny domov, soklov, krbov a mnoho ďalšieho. Tento druh dekoratívneho kameňa je nielenže výborne vypadá, ale je cenovo dostupný pre bežné domácnosti.

 

Dekoračný obkladový kameň Omar ružový má vďaka strednej veľkosti jednotlivých prvkov univerzálne použitie. Melírovaný odtieň a vzhľad bez deliacich rovín zaručujú dokonalú imitáciu prírodného kameňa. Pre malú veľkosť jednotlivých nepravidelných kusov je možnosť kombinovať  odtiene ružovej alebo hnedej pre dosiahnutie živšieho farebného podania.