Obkladačské práce

Chystáte sa na rekonštrukciu kúpelne, WC či celej domácnosti? Neváhajte a napíšte nám a my to s radosťou urobíme za vás. Už viac ako 15 rokov sa špecializujeme na inštaláciu obkladov a pokládku dlažieb. Na trhu existuje nespočet obchodov, ktoré sa zaoberajú predajom obkladov a dlažieb najrôznejších tvarov, rozmerov a meteriálov, radi vám poradíme ktoré obklady a dlažby sú najvyhovujúcejšie. Odborne zrealizujeme obkladačské práce v rámci čiastočnej alebo úplnej rekonštrukcii domov či bytov. V prípade záujmu ponúkame aj pestrú škálu profesionálnych upratovacích slúžieb

Každý projekt, ktorý realizujeme je pre nás výnimočný a pristupujeme k nemu , individuálne a dbáme na všetky možné detaily.  Vhodne zvolený obklad či dlažba ovplyvňuje takzvanú pocitovú teplotu v kúpeľni. Béžové, červené, oranžové alebo žlté ocenia ľudia, ktorý je stále zima a naopak modré a zelené farby ľudia, ktorým je neustále teplo.

Realizujeme obkladačské práce všetkých druhov bytových (kúpeľne, kuchyne, obývačky, chodby, spálne, toalety, predsiene) a nebytových priestorov (haly, schodiská, balkóny, garáže, pivnice) v interiéroch a exteriéroch.

Pracujeme zo všetkými materiálmi či už s keramickými, sklenenými, kamennými, drevenými, kovovými, alebo plastovými, rôznych  rozmerov, typov, druhov, štruktúr,  hrúbok a farieb.

Špecializujeme sa hlavne na kúpeľne a WC všetkých druhov a rozmerov podľa požiadaviek zákazníka. Vždy riešime všetky detaily a možné skryté vady.

Pre celú galériu kliknite na obrázok